Pandora Game of Thrones Sterling Silver White Walker berlock 793138C01 har lämnat utbudet av finländska importörer
Den finns inte längre att beställas. Se gärna motsvarande produkter nedan.
Ej i lager
Game of Thrones-smycken är det perfekta valet för alla Game of Thrones-fans. Smycket är skapat av Pandora och tar bäraren till medeltiden, till Westeros och Essos, där de nio adelsfamiljerna i Westeros kämpar om makten och järntronen i de sju kungadömena. Samtidigt, långt norrut, vaknar en uråldrig mytisk varelse till liv och hotar regionens invånare.
Pandora Game of Thrones Sterling Silver White Walker berlock 793138C01 är tillverkad av sterling silver, och är utsmyckat med blått emalj. Mått:15,8 mm.
Pandora Game of Thrones är kompatibel med Pandoras halsband, armband och nyckelringar. Berlockerna sätts in i Pandoras halsband eller armband så att kedjan glider genom smycket. När du väljer längden på armbandet, välj en något större modell för att säkerställa ett bra passform.
SKU | 60938 |
---|---|
Varumärke | Pandora |
Typ av sten | Kristall |
Kategori | Damsmycken |
Typ av smycken | Berlocker, Charms, Hängsmycke, charm |
Material | Silver |
Kollektion | Hängberlocker, Silver berlocker, Game of Thrones |
Tema | Emaljerade/färgrika, Sagor |
Färg | Silver, Tvåfärgad, Blå, Ljusblå |
Sten färg | Blå, Ljusblå |
mpn | 793138C01 |